Kokybiški virtuvės baldai – kaip juos išsirinkti

kokybiski baldaiKokybiški virtuvės baldai kainuoja brangiau ne dėl euro įvedimo – jie brangūs dėl aukštos kokybės. Daugelis žmonių yra nepatenkinti kainomis, bet nereikėtų pamiršti, kad baldus perkantys žmonės už juos iki šiol moka tiek pat kiek ir prieš kelis metus. Kokybiškų virtuvės baldų pasirinkimas yra milžiniškas, bet didžiausia problema yra ta, kad dėl mažų kainų apkvaitę pirkėjai neretai pasirenka pigiausiu variantus ir už tai gana skaudžiai sumoka. Visada yra akcentuojama, kad įsirengiant namus, būtina rinktis tik laiko patikrintus gamintojų siūlomus produktus, o jeigu jūs perkate tai kas pigiausia, tai turėkite galvoje, kad toks pirkimas bus itin dažnas. Visi baldai gaminami pagal skirtingas technologijas – vieni yra rankų darbo, o kiti surenkami konvejerio būdu. Rankų darbo baldai yra aukščiausios kokybės, todėl jų kaina ir yra didesnė. Virtuvės baldų pasirinkimo metu klientams siūloma atsižvelgti į kelis kriterijus:

  1. Perkant baldus virtuvei, būtina prieš tai tinkamai išmatuoti virtuvės plotą. Pagal plotą jūs turėsite rinktis statomas spinteles bei kitus baldus. Kabinamos spintelės taipogi dažnai įtraukiamos į komplektus, bet blogiausia tai, kad tie komplektai dažniausiai pritaikomi pagal standartinius dydžius. Jeigu ieškote kažkokių mažesnių virtuvės baldų, tada turėtumėte kreiptis į privačius gamintojus.
  2. Kokybiški virtuvės baldai gali būti gaminami nuo nulio. Tai reiškia, kad kiekvienas klientas gali pateikti užsakymą privačiam meistrui arba bendrovei. Tada jam bus pasiūlomi keli variantai, iš kurių jis galės išsirinkti vieną. Trumpai tariant, kiekvienas žmogus savo namams gali pritaikyti baldus tiek pagal interjerą, tiek ir pagal esamus išmatavimus.
  3. Baldų gamybos įmones bei privačius meistrus derėtų rinktis tik po to, jeigu nustatoma, kad baldų kokybė bei aptarnavimo paslaugos yra kokybiškos. Virtuvės baldų įsigijimo metu jūs jau turite būti įsitikinę, kad apie pasirinktą pardavėją ar gamintoją nėra kalbama neigiamai. Tai jūs padaryti galite pasidomėjus internete.
  4. Renkantis virtuvės baldus, turite atsižvelgti į kainos ir kokybės santykį. Tai parodo ar jūsų įsigyti gaminiai bus patvarūs ar ne. Kuo mažesnė kaina, tuo labiau galima įtarti, jog įsigyti gaminiai yra pagaminti iš nepatvarių medžiagų bei konstrukcijų. Tokie virtuvės baldai dažniausiai po trumpo laiko ima lūžti.
  5. Kiekvienas įrenginėjantis virtuvę neprivalo rinktis standartinių komplektų t.y. statomas bei kabinamas spinteles – dabar privatūs gamintojai vietoje kabinamų spintelių siūlo ir įvairias lentynas, kurios atlieka tą pačią funkciją, tik tuo pačiu puošia ir visą virtuvės interjerą.

Kiekvienu atveju turite nemažai dėmesio skirti baldų įmonės analizei. Ne visi baldų prekybininkai siūlo patikimus ir ilgaamžiu gaminius. Geriausia būtų kreiptis ten, kur paslaugų kokybe džiaugiasi prieš tai buvę klientai – ieškokite rekomendacijų bei atsiliepimų, nes šitaip sužinosite ar tikrai verta pirkti virtuvės baldus jūsų pasirinktoje bendrovėje.

Share This: